Červen 2010

SB

30. června 2010 v 17:04
MOOOOOOOOOOOC HEZKEJ DIPLOM DÍKY ÁJO TADY JE TEN TVŮUJ:
DIPLOMEK
DOUFÁM ŽE SE TROCHU LÍBÍ 

A TADY JE TEN PRO MĚ:
PRO MĚ(MNĚ)
PROSTĚ KRÁSA!!!!!

KONEČNĚ

30. června 2010 v 17:00 | ININKA |  Keci
KONEČNĚ JSOU PRÁZDNIY!!ODDECH OD ŠKOLY!!!!!NETĚŠÍM SE NA 1.ZÁŘÍ!TAK SI PRÁZDNINY DOBŘE UŽÍJTE!!!!

UŽ FAKT NEWIM CO MÁM DĚLAT DÁL.....

28. června 2010 v 13:33
STALA SE MI HROZNÁ VĚC.......VLASTNĚ SE MĚ NIC NESTALO ALE NEVĚDĚLA JSEM CO NAPSAT..

NARUTO INFO

23. června 2010 v 22:37 | ININKA
Uzumaki Naruto
ObrazekJak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki Fuujin. Při tom musel obětovat svůj život.
Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší. Čtvrtý Hokage chtěl, aby se k němu lidé chovali jako k hrdinovi, což se tedy nenaplnilo. Vesničané se mu vyhýbali a děti si ho nevšímaly.
Naštěstí se Naruta ujal jeho učitel z Ninja akademie, Chuunin
Umino Iruka. I přes to, že Irukovi vlastní rodiče zahynuli ve spárech Kyuubiho, tak Iruka neobviňuje Naruta za jejich smrt. Místo toho ho Iruka přijal skoro jako svého syna. Iruka se stal prvním člověkem, který Narutovi věřil. Naruto bere Iruku jako náhradu své rodiny. Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. Do tohoto týmu patří také Narutova oblíbenkyně Haruno Sakura a jeho rival Uchiha Sasuke.
Narutova osobnost je opravdu zajímavá. Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek. Rozhodl se, že chce, aby ho celá vesnice znala. Proto je Naruto nazýván číslo jedna nejhlasitější ninja v Listové. Naruto je velice ambiciózní (ačkoli občas arogantní), není ale moc chytrý, měl nejhorší známky v závěrečné zkoušce na Ninja akademii. Jeho pokoj je plný misek od Ramenu (nudle). Žije svým snem, že se stane největším ninjou všech dob. To prohlašuje skoro neustále a nazývá to jako "svou cestu ninji". Nejlepší ninja v Listové jeHokage, a proto Naruto sní o tom, že tohoto titulu jednou dosáhne. Spíš je tedy přesvědčen, že ho dosáhne. Naruto také chce, aby ho všichni kolem uznávali.
Naruto je energický a sebevědomý, ninja kariérista, ale i tak má v podstatě dobrou povahu. Jeho skutečnou silou je jeho silná vůle. Naruto jedná téměř vždy podle svých pocitů, je velmi odhodlaný a má své hodnoty, kterýcObrazekh si váží bez ohledu na cokoliv. Vždy se snaží být šťastný a veselý tak, jak je to jen možné. Ačkoli je tvrdohlavý a vznětlivý, tak jeho odhodlanost a touha po zlepšení svých schopností velmi ovlivňuje lidi v jeho okolí. Jednou Naruto pomáhá s tréninkem vnukovi Třetího Hokageho, Konohamarovi, a naučí ho, že cesta k úspěchu vede pouze tvrdé práce.
Narutovy hlavní záliby jsou zalévání rostlin, dělání si vtípků z ostatních, kanadské žerty, jídlo a mluvení, spaní, atletika a sporty, ale ze všeho nejvíc ho baví trénovat jutsu a poutat pozornost. Má velký smysl pro humor. Jeho osobnost a charakter jsou asi největší pomůcka pro to, aby se stal Hokagem.
Naruto je chytrý vtipálek, který překoná své oponenty pomocí své extra silné vůle a občas také pomocí štěstí. Jediná výhoda k jeho jinak průměrným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská síla démona Kyuubiho, který mu dodává velké množství červené Chakry. Ta způsobí, že se Naruto velmi rychle léčí a v bojích je pak téměř nezastavitelný. Naruto se během příběhu učí nové a čím dál skvělejší techniky. Kyuubiho obrovská síla nemá jen výhody. Na počátku není Naruto schopen dobře ovládat svou Chakru a už vůbec ne Kyuubiho. Postupně se to teprve učí. Například v dramatické bitvě proti Sasukemu Naruto využije hodně síly Kyuubiho, a proto pak začne jeho vlastní tělo slábnout až omdlí.
Hlavně během Chuuninské zkoušky si Naruto utvoří různé názory na ostatní lidi. Začne se více kamarádit s ostatními Geniny a také se začne více zajímat o tým Maito Gaie a o Gaaru.

Zajímavosti

Kitsune - liška (狐) je v japonské mytologii velmi známý znak nejen ve spojení s Liščím démonem alias Kyuubi, ale objevuje se i v moderní kultuře. Kitsune ráda dělá vtípky a po přeměně do krásné ženy se snaží svádět muže (což je nejspíš inspirace pro Oiroke no Jutsu - sexy technika). Naruto má blond vlasy, protože podle pověry, když lišky zesílí a zmoudří, tak se jejich srst změní na zlatou.
10. října, kObrazekdy má Naruto narozeniny, byl v Japonsku "Taiiku no Hi" (Den sportu a zdraví) - dovolená plná fyzické aktivity. Pak byl tento den přesunut na druhé říjnové pondělí, což jsou shodou okolností narozeninyTenten.
Naruto přidává k mnoha větám (skoro všem) slovo "-ttebayo" (ってばよ). Často je slyšet "Dattebayo" (だってばよ). Tato věta nemá žádný význam a Naruto ji říká jen proto, aby nás tím štval. V anglické verzi anime říká "věřte tomu!" (Believe it!).
Spekuluje se o tom, že Naruto je možná příbuzný Yondaime Hokageho, protože oba mají špičaté blonďaté vlasy, modré oči, krevní skupinu B, přivolávají žábu, atd. Jiraiya si také všiml, že Yondaime (Čtvrtý Hokage) a Naruto také má podobné osobnosti. Navíc v dílu 83, když se Naruto ptalJiraiyi na to, proč si ho vybral za studenta, tak mu řekl, že je velmi podobný Čtvrtému Hokagemu. Je to celkem pravděpodobné, protože pak by to rovnou odpovědělo na otázku, proč byl Kyuubi zapečetěn zrovna do Naruta.

Překlad jména

Příjmení "Uzumaki" (渦巻) je slovní hříčka. Znamená to trojrozměrná spirála, něco jako vír. Listová vesnice má symbol lístku, který je nakreslen jako spirála se šipkou. Pečeť na jeho břiše je spirála, symbol na zádech jeho bundy a ramenech je spirála a jeden z jeho útoků, Rasengan, znamená "točící se koule". "Uzumaki" může také znamenat vír. "Naruto" může znamenat vír nebo bouři a je to také jméno pro nakrájenou tyčku Kamaboko s růžovým vírovým vzorem uprostřed, která se používá jako zálivka pro Ramen (Narutovo oblíbené jídlo). Japonci někdy používají tento výraz jako označení zavináče (@).

Techniky

Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (multi stínový klon)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Rasengan
Kuchiyose no Jutsu (přivolání - žáby)
Oodama Rasengan (velký rasengan)
Oiroke no Jutsu (sexy technika)
Haremu no Jutsu (technika harem)
Bunshin Kakatou Otoshi (kop patou pomocí klonu)
Bunshin Taiatari (výbuch klonu)
Sennen Goroshi (1000 let bolesti)
Konbi Henge (kombinovaná přeměna - s Gamabuntou)
Shihouhappou Shuriken (všesměrový shuriken)
Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto kombo)
Uzumaki Naruto Nisen Rendan (Uzumaki Naruto kombo, 2000 úderů)
Bunshin no Jutsu (klon)
Kawarimi no Jutsu (náhrada, přemístění)
Henge no Jutsu (přeměna)
Kakuremino no Jutsu (kabát neviditelnosti)

SASUKE INFO

23. června 2010 v 22:36 | ININKA
Sasuke Uchiha
Uchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu ObrazekUchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenujeSharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně s Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.
Sasuke je jeden z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Uchiha Itachi). Sasuke je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stínu svého staršího bratra Itachiho. Itachi, který byl považován za super génia, zvládal Sharingan už v osmi, Chuuninskou zkoušku udělal v 10 a stal se ANBU ve 13. Proto se jeho o otec zajímal hlavně o něj a ne o Sasukeho. To Sasukeho hodněObrazek trápilo a někdy přímo způsobovalo psychická traumata. Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat od svého klanu. V této době se proto otec věnoval hlavně Sasukemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsu (živel ohně: technika velkého fireballu). Sasuke se tuto techniku naučil ve věku osmi let, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Sasuke proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.
Jednoho dne, kdy šel Sasuke z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou Sharingan (kaleidoskopický Sharingan).Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:
"Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Sasuke si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratovi. Jako cíle svého života si stanoví zabití Itachiho a vzkříšení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Sasukeho zájem).
Na akademii Sasuke vyniká v každém poli studia, je číslo jedna nejhezčí ninja akademie, a také celkově je číslem jedna. Sasuke dokončí akademii ve stejném věku jako Naruto a Sakura, i když jsou jeho schopnosti mnohem vyšší. Toto zpoždění způsobil hlavně incident zmasakrování jeho klanu. Hezký,Obrazek extrémně nadaný a ještě ze vznešeného klanu, Sasuke je mezi dívkami nejoblíbenější ninja z celé akademie, dokonce se líbí i Temari z Písečné vesnice. Jak již bylo zmíněno, tak se nikde nevyskytl ani náznak toho, že by měl nějaký osobní vztah s některou ze svých obdivovatelek. Největší zájemkyně o Sasukeho jsou Sakura a Yamanaka Ino. Sasukeho největší soupeř je jeho týmový kolega Naruto, se kterým závodí v tréninzích technik.

Zajímavosti

Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi, který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaruneoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Význam jména

Sasuke je pojmenován po legendárním ninjovi jménem Sarutobi Sasuke. Uchiha je jiný způsob, jak vyslovit Uchiwa, což je papírový vějíř (který má klan ve znaku). Ve starém Japonsku byly tyto vějíře používány jako dary pro císařovy ochránce k ochraně proti šípy. Důležitější využití měly ale pro rozdmýchávání ohně, proto také klan Uchiha ovládá oheň. Sasuke psáno jako 佐助 může znamenat pomocník nebo ochránce.

Techniky

Sharingan
Chidori (1000 ptáků)Obrazek
Chidori Nagashi (proud tisíce ptáků)
Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně)
Katon: Ryuuka no Jutsu (oheň: technika dračího ohně)
Kage Buyou (stín tančícího listu)
Shishi Rendan (lví kombo)
Soufuushasan no Tachi (pohyblivý větrný mlýn se třemi lopatkami)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu)
Kage Shuriken no Jutsu (technika stínového shurikenu)
Shunshin no Jutsu (technika chvění těla)
Bunshin no Jutsu (technika klonu)
Nawanuke no Jutsu (technika úniku na laně)
Kawarimi no Jutsu (technika přemístění)
Hayabusa Otoshi (sokolí útok)
Henge no Jutsu (přeměna)

TEAM 7

22. června 2010 v 23:32 | ININKA


SAKURA INFO

22. června 2010 v 23:28 | ININKA

Haruno Sakura
Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesniciObrazek. Haruno Sakura, Uzumaki Naruto a Uchiha Sasuke tvoří tým 7, který vede Jounin Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat Chakru. Například byla na první pokus schopna lézt pomocí Chakry po stromech, zatímco Sasukemu a Narutovi to trvalo celý den tréninku. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai (zrušení iluze). Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.
Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta. Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako vtipná vložka, protože Sakura je typicky milá. Vnitřní Sakura používá hlášku しゃーんなろー (Shaannarou), což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah (Sakra jó!) v Angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se ji velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké na ni Yamanaka Ino použila Shintenshin no Jutsu (technika přesunu mysli).
V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Yamanaka Ino začala kamarádit a dala jí stuhu. Sakura mělo Ino jako svůj vzor a obdivovala její vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocity podřazenosti a méněcennosti. Jejich přáteltví trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho. Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější. Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to chtěla ale změnit, a tak ji vrátila stuhu a prohlásila, že od teď jsou rivalky.
Narozdíl od většiny ostatních postav z Naruta nemá Sakura ve svém dětství žádný špatný zážitek. Když jsou Sakura, Naruto a Sasuke přiřazeni do týmu 7, tak se Sakura zaměří pouze na Sasukeho a Naruta nemůže vystát, i když vlastně neví zhola nic o jejich povahách. Krátce po vytvoření týmu 7 Sakura řekne Sasukemu, že si myslí, že Naruto musí být šťastný, když nemá rodiče, kteří by ho komandovali. Naruto při tomto rozhovoru nebyl, a proto nemohl oponovat. Sasuke má vlastní zkušenosti s tím, jaké to je být sám, a tak ji dost vynadá.
Sakuřina oblíbená jídla jsou Anko knedlíky se sirupem a Umeboshi. Nemá ráda cokoliv kořeněného. Její koníčky jsou kvízy a hry na paměť. Nejoblíbenější hláška je 勇気Obrazek - Yuuki - Odvaha, ačkoliv to v první knize faktů bylo 一生愛の人生よ! - Issen ai no jinsei yo! - Celý život plný lásky. Sakura má talent na šití.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Spekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.
Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12. Má zelené oči a růžové vlasy. Měří 148,5 cm a váží 35,4 kg. Jak již bylo řečeno, je Geninem v Listové vesnici (Konoha). Později povýší.

Překlad jména

Slovo Haruno znamená "jarní pole" a Sakura znamená květ třešně, třešeň je národní rostlina v Japonsku. Sakura je jedno z nejběžnějších jmen v anime.

Techniky

Shousen Jutsu (technika tajemné pěsti)
Chakra no Enjintou (Chakrový skalpel)
Dokumeki no Jutsu (technika extrakce jedu)
Tsutenkyaku (bolestivá noha z oblohy)
Bunshin no Jutsu (klonování)
Kawarimi no Jutsu (přemístění, nahrazení)
Sakura Fubuki no Jutsu (technika bouře třešňových květů)

INO-INFO

22. června 2010 v 23:27 | ININKA
Yamanaka Ino
Ino je Genin ze Skryté Listové vesnice (ObrazekKonoha). Mise plní v týmu 10, ve kterém je ještě Nara Shikamaru a Akimichi Chouji. Tento tým vede Sarutobi Asuma. Tento tým tvoří druhou generaci týmu, ve kterém byli jejich rodiče, zkráceně se tým jmenuje Trio Ino-Shika-Chou. Ze začátku se zdálo, že Ino nemá Choujiho ani Shikamaru ráda kvůli tomu, že Shikamaru je nudný a neoblíbený a Chouji je tlustý. Ve skutečnosti je ale na ně velmi vázaná. Ino je dcerou Yamanaky Inoichi. Rodina Yamanaka má v Listové malé květinářství, Ino je proto velmi nadaná v aranžování květin (Ikebana). Její rivalkou (ale v rámci možností kamarádkou) je Haruno Sakura.
Ino byla první kamarádkou, kterou měla Haruno Sakura. Pomohla jí vytvořit si vlastní identitu a sebevědomí. Když byly ještě dětmi, tak Sakuře dala jako dárek stuhu, aby nemusela shovávat své čelo, kvůli kterému se z ní ostatní dělali srandu. O té doby byly kamarádky. Sakura se pak stala víc samostatnou. Začal se jí líbit Uchiha Sasuke (nejpopulárnější kluk z akademie), kterého tajně milovala i Ino. Když to Sakura zjistila, tak jejich přátelství skončilo. Staly se z nich rivalky, které soupeří o Sasukeho pozornost.

Zajímavosti

"Ino", "Shika" a "Chou" jsou tři karty v hazardní hře Hanafuda, které jsou potřeba k vysoce ceněnému triku "Inoshikachou". Inino oblíbené jídlo jsou malá rajčata a Obrazekpudink. Mezi její koníčky patří nakupování a oblíbená hláška je 花言葉の数々 - Hanakotoba no kazukazu - mnoho slov (významů) květin. Ino je také nejvyšší ze všech holek z Narutovy bývalé třídy. Její narozeniny jsou den po Shikamarových narozeninách. Všichni v jejím týmu (Shikamaru, Chouji, Ino) mají stejné náušnice, stejně jako měli jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Ino je tedy zatím Genin z Listové, narodila se 23. září, na začátku seriálu jí je 12 let. Má modré oči a blonďaté vlasy. Měří 151,2 cm a váží 38,5 kg.

Překlad jména

Yamanaka (山中) znamená "hluboko v horách" a Ino znamená "divoké prase", proto Sakura, když chce Ino nadávat, tak používá Ino-buta (いのブタ), což znamená Ino-prase (toto bylo skvěle přeloženo v českých titulkách k anime Naruto jako Ino-prasečino).

JE MI STRAŠNĚ .....ALE HNED JE MI LÍP......A UŽ ZASE NE

22. června 2010 v 16:02
AHOJKY,JE MI STRAŠNĚ,UŽ MĚ TO TADY BEZ BRÁCHY NEBAVÍ.UŽ NEMÁM KOHO OTRAVOVAT ATD....
ALE HNED JE MI LÍP NEBOŤ ZA 3 DNY BRÁCHA PŘILETÍ Z ANGLIE.
ALE MOJI DOBROU NÁLADU MI KAZÍ MOJE SÉGRA KTERÁ SI PRO MĚ VYMYSLELA  NOVOU PŘEZDÍVKU A TO JE :ZVRACECÍ PANENKA.
TUTO TRAPNOU PŘEZDÍVKU SI VYMYSLELA JEN KVŮLI TOMU ŽE MĚ VČERA NEBYLO DOBŘE.....A TO SI MŮŽETE DOMYSLET.A TAK JSEM JI TAKÉ VYMYSLELA PŘEZDÍVKU A TO JE:ROVNÁTKOVÁ KU*VA.

Strašidelný dům 4 Příšerná správa

20. června 2010 v 23:05 | Ininka |  Strašidelný dům
Tak jak jsem slíbila ...teda myslím jsem napsala další díl povídky tak tady ho máte:
,,Sakuro,jsem rád že za mnou pořád chodíš.
,,Nemáš zač Sasuke stejně se nudím...
,,Co tady vlastně vůbec děláš?
,,Až dokončím akademii a stanu se chuninem Tsunade mě bude cvičit abych mohla zabít Orochimara.
,,Aha
,,Jak se cítíš??
,,Docela dobře,mohla bys se zeptat Tsunade kdy mě pustí??
,,Zkusím se ji zeptat.
,,Díky Sakuro
,,Sasuke já se jí doopravdy zeptám ale teď už opravdu musím,zítra sem zas příjdu ano??
,,Fajn,a díky!
Sakura se šla zeptat Tsunade jak to bude se Sasukem ale nemohla ji nikde najít tak šla domů.Když přišla uviděla Tsunade jak sedí nad nějakou knihou a vypadá že je mrtvá.
,,Tsunade??zeptala se Sakura
Tsunade neodpovídala,tak to Sakura zkusila znovu.Tentokrát to zabralo.
,,Co je??
,,Sasuke se ptá jak dlouho ještě bude v nemocnici.
,,To ti bohužel nemůžu říct.¨
,,A proč??
,,Fajn,ale nikomu to neříkej ano??až nastane ta správná chvíle tak to Sasukemu řeknu sama ano??
,,Dobře,tak povídej!
,,V Sasukeho těle jsme našli něco podezdřelého a vypadá to na nádor v mozku ale naštěstí se to zatím nepotvrdilo fyzicky a nevím jestli bude moct být ještě někdy ninja.
,,Co??ale to je nějaké nedorozumění !!!!!to není pravda,nemůže být!!
Sakura se rozbrečela a utekla do svého pokoje,zamkla se tam a zašila se do kouta.Sasuke byl její nejlepší kamarád a teď se mu stalo tohle?ne to není pravda prostě ne a ne!
Sakura si šla lehnout a v minutě usnula.Ráno se vzbudila se zarudlíma očima a myslela na Sasukeho.Řekne Tsunade že jí není dobře a nepůjde do akademie a místo toho půjde za Sasukem.A jak řekla tak taky udělala,Tsunade to zbaštila a místo toho ještě ke všemu jela do Zvučné vesnici říct jim o Sasukem atd...
Sakura si lehla do postele a jak uslyšela že Tsunade zavřela dveře tak teprve vstala a vylezla oknem a utíkala do nemocnice.
,,Sasuke!!
,,Sasuke!!
,,Sasuke!!
,,ÁÁ Sakuro,co tady děláš tak brzo?
,,Musím ti něco říct,ale Tsunade říkala že to ještě není jistý ale...
,,Myslíš to o tom že mám nádor v mozku a nemusím to přežít??
,,Jo.Jak to víš??
,,Tsunade tady ještě dneska ráno byla a řekla mi to,zítra mě půjdou operovat a doufám že budu aspoň žít.
,,Hm..nechtěla bych být na tvém místě...
,,Já bych nechtěl být na tvém..
,,A proč?
,,Když tady ráno Tsunade byla,říkala něco o tom že vyšetřují vraždu tvých rodičů.Prý přišli na to že tvůj otec zabil tvoji matku a pak spáchal sebevraždu.Měla jsi prý zemřít taky,prý ti nalili nějaké prášky do pití.
,,Co??to nemůže být pravda!to by můj otec nikdy neudělal!
,,Ale je to bohužel tak
,,Sasuke promiň,ještě se za tebou zastavím,ale teď si musím jít ještě něco vyřídit.
Sakura šla domů a najedla se,potom se oblékla na dlouhou cestu a napsala Tsunade dopis:
Doufám že se líbila pls pište komentíky!!!!!!!!
ININKA

newim.....

17. června 2010 v 17:00 | Ininka |  Keci
Hele,newim proč ale chcu si uložit svůj profil a nende mě to takže:něco o mě:NESNÁŠÍM SVÉ O 8 MINUT STARŠÍ DVOJČE ANETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD XD XD XD XD XD XD XD DX TAK...TO BY MOHLO BÝT VŠE....

Mám další jednorázovku!!!

17. června 2010 v 16:46 | Ininka |  Keci
Jen vám chci oznámit že mám novou jednorázovku která se jmenuje:Tak tyhle 2 já neznám.Je to newim o čem napadla mě když jsem hrála s Anetou(ségrou-dvojčetem XD) pokera.Mohla bych ji napsat tak do......3-4 dnů tak zatím!!!XD XD XD XD
ino

ino-obrázky

14. června 2010 v 21:59 | Ininka
Ininka:XD
ino
ininka
team 7
ininka
ino
ino
ino
ino

naruto-obrázky

14. června 2010 v 21:52 | Ininka
Tady máte pár obrázku Naruta:
naruto
naruto
naruto
Narutova podivná rodinka..(nahoře i dole XD)
naruto

Další rodinka...XDnaruto

sakura-obrázky

14. června 2010 v 21:45 | Ininka
Tady máte pár obrázků Sakury:
sakura
sakura
sakuray
sakura
sakura
sakura

A jsem zase zpátky!

13. června 2010 v 21:27 | Ininka
Takže človíčci jsem zpět neboť nám už spravili internet,jen vám chci říct že bych teoreticky mohla napsat nějakou povídku do konce týdne ale newím to jistě.Ale newím to jistě,a newím co bych měla dál psát..vážně newím ale ...no fakt newím ....jen jsem šťastná a zároveň smutná z toho že můj 
,,velkej brácha,, odjíždí na zájezd do Anglie nebo kam si ale mě je to jedno aspoň mu můžu líst na kompl..tak se mějte!
PS:tenhle obrázek Justina Biebera se mi fakt páčí až na to že ho nesnáším....ale moje kámoška ,,ZDENDA,,ho fakt ,,miluje,,tak se  mějte !!!

Teď jsem asi dlouho nic nepřidám!...Zase!

5. června 2010 v 16:57 | Ininka |  Keci
No.....takže jsem "ZASE" dlouho nic nepřidám.neboť nám na 1 měsíc vypnou internet tak se mějte!
lidsay
PS:tento obrázek Lindsay Lohan se mi strašně líbí tak zatím!!!!!!

Teď jsem asi dlouho nic nepřidám!

5. června 2010 v 16:14 | Ininka |  Keci
Jen vám chci říct že mám rozepsanou hoooodně dlouhou jednorázovku je to na pár SASUSAKU a jmenuje se:Jako Pes A Kočka.Napadla mě,když jsem se dívala na FILM:PAST NA RODIČE.Trošku jsem si to upravila ale je to tomu hodně podobné tak si na ni určitě počkejte!!!!!

Jsem Zpět !!

4. června 2010 v 15:08 | Ininka
Konečně jsem zpátky,sice to nejsou 2 týdny,ale jsem nemocná a mamka mi zrušila trest takže očekávejte další povídky do konce týdne zatím ahojky

PS:no vlastně už nepotřebuji tak se mějte!