Červen 2011

Konečně je pryč!!

30. června 2011 v 13:01 | Ininka |  Keci
Nejhorší noční můra s kterou jsem se potkávala celýrok je konečně pryč!!!
Konečně jsou tady prázdniny. :D . Výzo teda nic moc ale nebyla jsem nejhorší... Dneska sem probrečela většinu času kdy jsem byla ve škole protože odešli devítky a taky od nás ze třídy propadl jedek kluk :( ...
Tak si užijte prázky a 1.září.... Noční můra zase přichází :P


Me to you příběh

24. června 2011 v 22:03 | Ininka

Příběh Me To You medvídka
V malé vesničce poblíž Arundelu v severní Anglii mělo jednoho dne dojít k demolici malého rodinného domku. Všechny nepotřebné nebo již nechtěné věci byly vyneseny před domek a naházeny na jednu hromadu. Zřejmě jen nedopatřením se do této hromady dostal i malý hnědý střapatý medvídek. Obklopený vším tím harampádím zůstal zde nikým nepovšimnut mnoho týdnů. Tehdejší zima byla velmi, velmi chladná. Stále jen sněžilo, rybníky i říčky zamrzly a lidé raději zůstávali doma v teple. Malý hnědý medvídek byl zaklíněn mezi starými těžkými matracemi a byla mu velká zima. Byla mu dokonce tak velká zima, že se jeho hnědý kožíšek změnil na šedý a jeho hnědý čumák zmodral. Byl moc smutný. Na celém světě neměl nikoho, kdo by jej miloval nebo kdo by jej byt' jen přitulil a pomazlil se s ním. Až jednoho dne, když se oteplilo, objevila se poblíž starého domku malá holčička a všimla si našeho smutného medvídka. Vyprostila jej z pod starých matrací ,oprášila a zamilovala si ho takřka okamžitě. Byl tak sladký a něžný se svým modrým čumákem, že na nic nečekala a běžela domů pochlubit se svým nálezem babičce. Chudák medvídek byl v tak zbědovaném stavu, že jej babička musela na několika místech zašít a sem tam přidat i malou záplatu. Malá holčička mu začala říkat "Tatty Teddy" (střapatý medvídek). Až o mnoho let později se z našeho šedého medvídka stal symbol přátelství a lásky, který vnáší úsměv a radost do tváří každého kdo se s ním setká.


Záchrana z HŮRY!!

24. června 2011 v 22:01 | Ininka |  Keci
Asi začínám mít ráda svího tatíčka... Právě přinesl noťas z práce a já si klidně přez vifinku můžu dělat co chci :D
Samozřejmě na blogu :D
Ininka


Diplomek pro Jane

24. června 2011 v 21:59 | Ininka

Je sice divnej ale jak jsem Jane napsala nejde mi internet takže jsem si dala začáteční verzi do flešky adala to v knihovně :D . Doufám že se Jane alespoň trošku líbí a doufám že nový diplík sem budu moct dat co nejdříve :D.

Ininka...

Jinačí vzhled....

19. června 2011 v 18:24 | Ininka
Určitě se vám nelíbí ale já si ho ještě předělám... začala mě bavit růžová :D ..
Nicméně, rozhodla jsem se více věnovat blogu a to i přez prázdniny , ale teď sem nic nepřidám protože budeme psát zavěrečný písemky a musím si spravit známky.
Tak zatím ....
Vaše Ininka.


Změna je život :D

19. června 2011 v 18:24 | Ininka |  Keci
Podle toho názvu částečně skončím s Narutem a budu sem dávat i jiné věci. Vím že doteď jsem sem nedávala moc ale teď se polepším :D . Určo sem budu dávat něco přez prázky ale to newim ty moje tábory a dovči... :D