Jednorázovka na přání:))

8. dubna 2012 v 20:21 | Ininkááá |  Jednorázovky
Pro Maggie ;)
Snad se bude líbit :)

Tak přeju pěkné počteníčko :P


Sasukeho deníček:

Svou orientaci jsem si uvědomil, až když k nám na školu přišel ten blonďáček.Někoho mi strašně připomínal a vím jistě, že jsem ho už někde viděl.
Jmenoval se Naruto. Proč v minulém čase? Protože to je hajzl. No nic, začnu raději od začátku.
Je takhle středa ráno a Kakashi-sensei vpochoduje do třídy jako obvykle s knížkou Icha Icha Paradise a za ním se vleče zmrzačený blonďák.

Když jsem se ho později zeptal, proč byl první školní den tak natlučenej, řekl mi, že za to může Tsunade-sama. Je to naše ředitelka. Měl tichou narážku na její hrudník. Opravdu byla tichá, ale ta bába má všude štěnice, takže slyší prakticky cokoliv.
Celkem jsme si padli do oka. Hráli videohry, fotball... Jako normální kámoši.
Jo ještě abych nezapoměl, chodil jsem ze Sakurou. Známe se už od dětství. Důležitá informace-podváděl jsem ji s Karin. Asi to vyzní trapně, ale potkali jsme se na pískovišti, jako se Sakurou, když jsem si stavěl hrad z písku. Atsushi, místní tyran mi ho rozbořil. Musím upozornit, že mi tehdy byly čtyři roky, tutíž jsem se rozplakal.

A teď ta trapná chvíle. Na houpačce se houpala, jak jinak, ta růžovlasá holka Sakura. Myslím že jsem ji nikdy neviděl ve společnosti holek. Spíše trávila čas s klukama. Ve školce hrála se Shikamarem shogi, s Kibem a Akamarem se častokrát prokopali na různá místa, s Chojim často pořádali soutěž v jezení koláčů, se Shinem sbírali brouky... Já jsem jí asi moc nepadl do oka, přesto jsme spolu vycházeli- naštěsí. Proč naštěstí? uměla se z nás nejlíp prát.

Byla jako normální kluk.Chovala se tak. Teda až na jedno xD. Každej si asi řekne, že byla nebo je na holky. To vám klidně odpřísáhnu, že není :D . Pamatuju si na ten den, kdy jsem se vracel z komnaty nejvyšší potřeby a uviděl ji, jak něco říká Kibovi. Bohužel jsem je neslyšel. Prvě mu něco se skloněnou hlavou říkala. Pak jí on obejmul.
Ona se rozplakala a sedla si na zem. On k ní přisedl a na něčem se jistě domlouvali. Pak ho obejmula. Pak, zase pak, mě načapala vychovatelka a já jsem se vrátil do třídy.
Od Chojiho jsem se pak dozvěděl, že se Sakura ptala Kiby, jestli o Ní někdy Shikamaru mluví,. že prý ho má ráda. To se samozřejmě rozkřiklo a my jsme se sní nějak přestali bavit... :/ a tohle všechno se odehrálo během jednoho roku.
Ale zpět k prolízačkám. Sakura si mě všimla, seskočila z houpačky a rozutíkala se proti Atsushimu. Ten nic nečekal, takže se na ni vyjeveně koukal, když ho kopla do břicha. Následovala facka a kopanec do holeně. Věděl, že by další ránu nepřežil a tak se stěží odbelhal pryč.
Sakura mi nabídla kapesník a během chvilky byla pryč. Nestačil jsem jí ani poděkovat.
Měl jsem ale příležitost hned druhý den ve školce. Zase se z nás stali kamarádi.A po nějakých letech víc než to.


Ale tenhle deník je lavně o mém milostném vztahu s Narutem...
Jak jsem řekl, Naruto se k nám přistěhoval. Byl jsem ve třeťáku.
Jo, pak jsem taky zmiňoval, že se z nás stali nejlepší přátelé.
A pak přišla ON. Ne jako ON, ale Osudová Noc :))

Zrovna jsem u něho spal. Šel jsem se vysprchovat jako první, jsem přece vznešený host.
Jeho rodiče nebyly doma. Sprchuju se. Najednou bouchnou dveře.
Naruto? co tady děláš? zeptám se ho. On neodpoví.Přistoupí ke sprše a začne cosi mumlat. Opravdu mu moc nerozumím, ale poslední dvě slova řekne zřetelně. Miluji tě...
řekne a prudce odhrne závěs. Teď v tom mám jasno. Moje city jsou opětovány.
Teď je mi to trapný sem psát. Začnu se sním líbat a pak to spolu děláme ve sprše, na posteli, ve vaně a vlastně už ani nevím kde.

Ale najednou znovu bouchnou dveře. Minato a Kushina jsou zpět. Kushina jde ihned do Narutova pokoje, zkontrolovat svého syna. Neměli jsme šanci se za necelých patnáct vteřin obléct, proto jsme na sebe hodili jen trenky, sedli si na postel a já jsem chmatl po první petláhvi.
Samozřejmě že nám to zbaštila, jak jinak.

A od té doby jsem se s ním stýkal každodenně. Na kondomy spadlo všechno naše kapesné. Ale i tak to byla zábava. Zřejmě oba rádi experimentujeme xD.
Náš vztah trval déle jak sedm měsíců. Pak na to ale někdo přišel. Ten někdo byla Ino. Ani nevím jak na to přišla, ale věděla to. Samozřejmě že se hned svěřila Sakuře.
Druhý den ve škole jsem čekal smrt. Místo toho však přišel posměch.
,,Sasuke, věděla jsem že mě podvádíš, tušila jsem že s tou kachnou Karin, ale nevěděla jsem, že seš teplej!" zakřičela schválně Sakura na celou třídu.
,,Jak to myslíš?" dělal jsem ze sebe vola.
,,Nedělej se, každej tady už ví, že půl roku chrápeš s Narutem!" řekla posměšně a já bych se nejraději propadl do země.
Mlčel jsem.
,,Naruto, nechceš mu trochu osmělit paměť?" řekla nechutně Hinata, do které bych to asi nikdy neřekl..
Naruto okamžitě vytáhl z kapsy u mikiny nějakou obálku. V ní byly fotky.
Moje a Jeho fotky.
Proboha už vím kde jsem ho viděl! Je to jeden z nejznámějších gayských herců na světě. Sama Sakura Haruno si ho zaplatila, aby si mě prozkoušela. Mrcha jedna chytrá...

,,Ty parchante..." řekl jsem naštvaně a měl jsem v úmyslu mu vlepit. Ale protože Sakura je velice mrštná, postavila se mezi nás, a jelikož je dítě štěstěny, zrovna vcházela do třídy Tsunade. A tak sama ředitelka viděla, jak jsem své přítelkynijednu vrazil, až jí ze rtu začala téct krev. Všichni automaticky zbystřili a vrhli na mě nenávistný pohled. Dál už bohužel nevím. Podle sestřičky, která u mě něco dělala na přístrojích, když jsem se v nemocnici probudil, jsem omdlel.
Následně jsem byl propuštěn ze školy. Mají tam přísná pravdila. Dále si mě z přátel na facebooku vymazali všichni mí spolužáci, až na jednoho....
Shikamara, ten je na to moc líný...
Odstěhovali jsme se. Řekl jsem otci o svím románku a ten ihned změnil pracoviště.Přiznávám se vám, že jsem se hodně změnil. Stal se ze mě emouš, bez cigaret a drog nemůžu žít.
Plánuju společnou sebevraždu. Společnou? Konečně jsem šťastný, tedy v lásce. Našel jsem si přítelkyni, která má, ikdyž se tomu nechce věřit, úplně stejnej problém jako já....

Jsem tak naštvaná, že se tady ani nebudu omlouvat, jaká je to kravina. Vůbec se mi nepovedla, protože já na yaoi vážně nejsem :(
Jsem ze sebe fakt nešťastná :(
A proč jsem naštvaná?
Smrk.... moje, smrk moje nádherná mikinka je...... poblitá :( Whaaaay!
Zřejmě máme v rodině dalšé těhotnou slečnu, či bulimičku, a nebo dámu, které nechutnají naše zákusky ://
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 electronic-factor electronic-factor | 8. dubna 2012 v 20:28 | Reagovat

je úplně nádherná:D :)

2 Jitřenka Jitřenka | Web | 8. dubna 2012 v 21:50 | Reagovat

Je skvělá nevím co brbleš.A chudáku s tím svetrem a jestli bude přírůstek do rodiny tak ať je mimčo zdravé. :-)

3 Minie Minie | Web | 8. dubna 2012 v 21:55 | Reagovat

tyjo to se ti děsn povedloo♥

4 VickeyRoyal VickeyRoyal | Web | 8. dubna 2012 v 23:17 | Reagovat

toto soj :D toť dobre som sa tak dlho nenarehotala xD asi si nemala v úmysle,aby to bolo smiešne,ale mne to pripadalo tak :D "ten jeden z najznámejších gayských hercov" mi hneď pripomenul Neila Patricka Harrisa - blond vlasy, modré oči a tiež je gay...ako fakt :DD skvelá poviedka,kebyže je toto Fu-FaceBook,tak to má odo mňa MEGA LIKE!!!! :D

5 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 9. dubna 2012 v 21:25 | Reagovat

Náhodou, celkem pěkné, jen by to chtělo propracovanější yaoi (víc detailů :D) a nějakej happy end .. ^^

6 Maggie Maggie | Web | 11. dubna 2012 v 13:54 | Reagovat

Heeeej!!! :D Je to hrozne hezky!! :D me se bohužel nějak nedostal notebook do, pač ho naši nějak dali opravit, ale píšu!! :D
jo ale mohlo to být s Happy enf¨dem... :-( jinak je to fakt BOŽÍ!! :D piš další sasunaru!! :D docela t to yaoi de.. ;D

7 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 18. listopadu 2012 v 15:04 | Reagovat

Moc se ti to povedlo. Já yaoi nečtu a ani to nehodlám někdy napsat(ne že by to ode mně byla nějaká diskriminace,ale hold mi to nesedlo).Ale ta tvoje je vážně hezká :-D

8 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | Web | 28. ledna 2014 v 23:53 | Reagovat

Ahoj, náhodou je to velice vtipné :-D povedla se ti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama